DEELNAME - SCHRIJF NU IN!



INZENDINGEN OPEN SCREENING:

• Emiel Penders: 'Angst'
• Dirk Henrotay: 'Glove'
• Koen Delbroek: 'Stingray's Mosquitol'
• Sandy Claes: 'On a lead' en '3 spotjes over recht op privacy'
• Kris Borghs: 'Mijn Wereld Als Animator', 'Shampower' en 'Fully Booked'
• Greetje Hannes: 'Mijn Wereld Als Animator' 'EEK' en 'Fank and Fed',
• Wim Houben: 'The Unfinished', 'Spawn' en 'Buddy'
• Ken Schoofs: 'The Big Bang', 'DARE' en 'Egg'
• Dombrecht Bert: 'The Happy Life'
• Stijn Wuytens (dj-SeMTeX): 'Ottobeat' en 'Penman'
• Julie Blanchin: 'Balade Dans le Forêt', 'Indien Bresilien', 'Les Avions' en 'La Nuit'
• Ronald Theelen: 'Milkshake'
• Kristof Herijgers: 'Want More, Last Days of the Pope'
• Bart Hamblok : 'Way up', 'De Appel'
• Isabelle Grobben: 'Catte'
• Kurt van Dingenen: 'Wolken'
• Lien Clarysse: 'De een zijn brood, is de ander zijn dood' 
• Maarten Roex: 'Cädzjub' 
• Marijke Smets: 'Was'
• Yannick Wijnants: 'Jacht Geopend', 'La Rue d'Amour' en 'Speculiaas'
• Liesbeth Keimes: 'De Onweerstaanbare Vrouw'
• Carlos Fernandez Puertolas: 'Bath Time'
• Annemie Thijs: 'De Levensboom'
• Wannes Kolf: 'La Divina Comedia'
• Snels Thom, Tommie Meijdam en Béla Zsigmond: 'Kapitaal'
• Meijdam Tonnie: 'Bigger Better'
• Joost Staels: '2.Pi.R'
• Pieter Rubberecht: 'Tunnelvrees'
• Quinten Clause: 'Het Gebuurte'
• Cielen Julian:' Rebirth' en 'Masque of the Red Death'
• Korneel Detailleur: 'De Kleine Jager'
• Annie Vandergeeten: 'Clapping Pictures'
• Erkan Köksal: 'En attendant'
• Charlot Winne: 'L‚ Octorella'
• Daniele Ciccone & Davy Staelens: 'The fallen one'
• Daniele Ciccone: 'Workshop with Aziz'
• Alexis De Graeve: 'Responsible'
• Micha Volders : 'Bummed Out', 'What didn‚t happen', 'Jekino'
• Kevin Kuffner: 'Anthem'
• Maryam Khabilzade: 'Approximatelly'
• Lemoine Timothée: 'Lalala', 'Bloodflowers'
• Cornu Clément: 'Psycho Boy fait un joli dessin'
• Prunier Mélanie: 'Pépins de Melon', 'Comptine'
• Floch Céline, Wodja Sébastien, Retif Laure, • Sanguinetti Aurore : 'I Dui Porchi'
• Faliph Olivia : 'Chemins de neige'
• Buonomo Baptiste : 'Virus'
• Gimenez Eloïc : 'Double soupir'
• Tarascou Emilie : 'Gens qui rient gens qui pleurent'
• Calandre Anne : 'Croisière'
• Floch Céline : 'Rendez-vous'
• Retif Laure : 'Memory'
• Sanguinetti Aurore: 'Expérience à la pomme'
• Bohl Alice : 'Qu‚a un file'
• Caméra enfants admis asbl: 'Défenses en danger', 'Scrounch', 'Goulafff', 'Pour une noix de coco', 'Max entre ciel et terre', 'Ma voisine et moi', 'Habiba', 'Surya', 'Méli mes mots'
• Pepijn de Jonge: 'Autoauto'
• Oh Sukyoung: 'Scènes de rue'
• Pieter Bas: 'Surreal love Story', 'WTC', 'The best of Sporta 2006'
• Kidscam: 'Porky is pissed off', 'Ijskastliefde', 'De Fantasiezuiger', 'De avonturen van Cheezy', 'Superbig Knorry', 'Deftinge 3 films'
• Koen de Koninck, Andres De Ridder, Koen Saelemaekers, Maarten Van Rooy: 'Eduard'


Inschrijvingen zullen worden onderverdeeld in vier categoriën. Er zullen geen selectieprocedures plaatsvinden:

1. Deelname aan de vrije vertoning van animatiefilms
2. Deelname aan de vertoning voor studenten animatiefilms
3. Deelname aan de professionele animatiefilms
4. Deelname aan de vertoning voor animatiefilms die gerelateerd zijn aan games

Klik op hier voor inschrijfformulieren en hier voor het algemeen deelname reglement.

AVANT PREMIERES: In samenwerking met Kunstencentrum BELGIE zal er gekeken worden naar mogelijke avant premieres van feature animatiefilms.

http://www.cityinmotion.be

 
 
 
DATUM: vr 17 & za 18 november

20.00 uur


INKOM :
- per dag EUR 3 (leden BELGIE) / EUR 4

- weekend : EUR 4 (leden BELGIE) / EUR 6