APRIL 2013
mrt | apr | mei | jun
DATUM UUR TYPE EVENEMENT

vr 5 apr

20.00 u.

film

HOLY MOTORS > Regie: LEOS CARAX (FR/DE / 2012 / DCP / 115')
* Nominatie Gouden Palm en Award of The Youth, Filmfestival van    Cannes 2012
* Ere-luipaard, Locarno Film Festival 2012

za 6 apr 20.00 u. expo KLANKEN OM IN TE WONEN > FLORIS VANHOOF (vernissage)
installaties
+
concerten
FLORIS VANHOOF (BE) - LIEVEN MOANA (BE)
ROLAND KAYN (†): TEKTRA (DE)
+
screenings
INA-GRM films met muziek van XENAKIS - BAYLE - PARMEGIANI -MALEC - SCHAEFFER
za 13 apr 20.00 u. expo KLANKEN OM IN TE WONEN > FLORIS VANHOOF (finissage)
installaties
+
concerten
FLORIS VANHOOF (met geluiden van de intallatie)
PETER BEYLS: PRINTS (diffusie)
+
screenings
DRESDEN DYNAMO: LIZ RHODES
WORD MOVIE: PAUL SHARITS
vr 19 &
za 20 apr
20.00 u. podium

FIGHT NIGHT > ONTROEREND GOED & THE BORDER PROJECT (AU)
Regie: Alexander Devriendt
Spel: Angelo Tijssens, Roman Vaculik, David Heinrich, Sophie Cleary,
           Valentijn Dhaenens en Charlotte De Bruyne


LOCATIE:
Open Circuit - pand 'Koloniale Waren'
                    Koningin Astridlaan 85, Hasselt

vr 26 apr 11.00 u. festival

BEYONDERGROUND
Tweedaags internationaal creatief festival met de focus op grafisch ontwerp, illustratie, performance en muziek:

> TALKS/PERFORMANCES
MERIJN HOS (NL) - LETTERPROEFTUIN (NL) - PABLO ABAD (ES) - UGO GATTONI (FR) - SAUERKIDS (NL) - PLAYTYPE (DK) - MARTIN PYPER (UK) - ME STUDIO (NL) - JAMES GRIFFIN (UK) CMYKERN(UK) - BUREAU BRUNEAU (NO) - WASTED RITA (PT) MARIO HUGO (US) - EIKE KÖNIG/HORT (DE) - JANINE REWELL (FI)

> MUSIC
SAUERKIDS (NL) - OS OVNI (US) - NINJATO (BE)

> EXPO & LIVE PAINTING
JULES JULIEN (FR) - POINTDEXTR (BE) - SAUERKIDS (NL) - WASTED RITA (PT) PATRICK KRAFFT (UK) - UGO GATTONI (FR) - AI KOHNO (JP) JOB WOUTERS/LETMAN (BE)

vr 26 apr 11.00 u. expo BEYONDERGROUND
JULES JULIEN (FR, Illustraties)
+
Resultaten live painting
POINTDEXTR (BE) - SAUERKIDS (NL) - WASTED RITA (PT) - PATRICK KRAFFT (UK) - UGO GATTONI (FR) - AI KOHNO (JP) - JOB WOUTERS/LETMAN (BE)
za 27 apr 11.00 u. festival BEYONDERGROUND
Tweedaags internationaal creatief festival met de focus op grafisch ontwerp, illustratie, performance en muziek:

> TALKS/PERFORMANCES
HANSJE VAN HALEM (NL) - PAUL JENKINS (UK) - NIKE 78 (UK) KOKORO & MOI (FI) - HATTIE NEWMAN (UK) - MCBESS (FR/UK) - I LIKE BIRDS (DE) - HUGO & MARIE (US) - YCN (UK) JOB WOUTERS/LETMAN (NL) - SERIAL CUT (ES) - PIOTR BUCZKOWSKI (PL) - HEROES DESIGN (PL) - TREVOR JACKSON (UK) - BVD (SE)

> MUSIC
DJ FOOD (UK) - DJ TREVOR JACKSON (UK) - BRUTAL KNITTING (CA/BE/VE) with TRACY WIDDESS, GLEN STEENKISTE & ERNESTO GONZÁLEZ - DEAD PIRATES (FR/UK)


> EXPO & LIVE PAINTING
JULES JULIEN (FR) - POINTDEXTR (BE) - SAUERKIDS (NL) - WASTED RITA (PT) PATRICK KRAFFT (UK) - UGO GATTONI (FR) - AI KOHNO (JP) JOB WOUTERS/LETMAN (BE)

> SCREENINGS - INBETWEEN ANIMATIONS
EPHAMERON (BE) - PETER CRETEN (BE) - KRISTOF LUYCKX (BE)